...

;

کد کتاب:45

نام کتاب :پرستاری سلامت جامعه ایلدرآبادی

نام نویسنده:دکتر اسحق ایلدرآبادی

قطع کتاب : وزیری

تعداد صفحه : 476

سال انتشار : 1400

شابک : 3456789022

نوع جلد : شومیز

قیمت : 1190000 ریال

قیمت با تخفیف : 952000 ریال

;

معرفی کتاب

عناوین و موضوعات مندرج در کتاب" پرستاری سلامت جامعه ایلدرآبادی " مشتمل بر 46 فصل و مطابق با مصوبات شورای انقلاب فرهنگی برای تدریس واحدهای پرستاری سلامت جامعه می‌باشد. علاوه بر این رفرنسی جامع جهت شرکت در امتحانات کارشناسی ارشد است. مؤلف سعی نموده است که علاوه بر رعایت سرفصل دروس، مطالب مطرح در آزمون های کارشناسی ارشد را نیز اضافه نماید، به عنوان مثال فصل 46 (مطالعات اپیدمیولوژی) به همین جهت جز مباحث کتاب انتخاب شده است. مطالب این کتاب علاوه بر دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد پرستاری برای سایر دانشجویان گروه پزشکی نیز قابل استفاده می باشد.


بخش های خواندنی کتاب که شاید برایتان جذاب باشد

بخش اول: پرستاری سلامت جامعه بخش دوم: پرستاری سلامت فرد و خانواده بخش سوم: پرستاری بهداشت محیط بخش چهارم: مطالب متفرقه مورد نیاز در کارآموزی‌ها و آزمون‌های ارشد

دیدگاه ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید
درباره دکتر کتاب


دنیای امروز ما، نوآور، تنوع‌طلب، پرتوقع، مشتری‌مدار و عرصه تکیه زدن بر سبک‌های گوناگون و نوین است. گسترش ارتباطات، تکنولوژی و مشتریانی که جلب رضایت آن‌ها دشوار است، باعث می‌شود تا چهره روزگار ما چنین باشد. اما ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم از پس چنین دنیایی برآییم. بانک کتاب علوم پزشکی دکتر کتاب به عنوان یکی از فعال ترین مراکز توزیع کتاب های حوزۀ پزشکی و دندانپزشکی ایران، فعالیت خود را از سال 1400با مدیریت میلاد اکبری ماهی آبادی ، در راستای خدمت به اساتید، دانشجویان و دوستداران علم و دانش آغاز کرده و همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده معطوف ساخته است. امیدواریم توانسته باشیم گامی هرچند کوچک در جهت یاری رساندن و کمک به اعتلای علم و فرهنگ ایران سرافراز برداشته باشیم. مفتخر هستیم از این پس با سایت فروشگاهی دکتر کتاب که تلاش شده فروشگاهی کامل و در خور اساتید، دانشجویان و کادر بهداشت و درمان باشد ، در خدمت شما عزیزان باشیم. شما می توانید کلیه کتابهای مورد نیاز خود را از سایت دکتر کتاب به راحتی سفارش دهید و در کمترین زمان (تهران و شهرستانها) درب منزل تحویل بگیرید. ما با تجربه و پر انرژی در خدمت شما هستیم و همیشه رضایت شما اصلی ترین هدف ماست.


;